Retigo | GASTROCENTRUM Moravia s.r.o.

Eshop

Domů / Retigo

Retigo

Retigo

Retigo

Historie společnosti Retigo se začala psát v roce 1994. Firma se úzce specializuje na tržní segment parních konvektomatů. Důraz klade na vysokou kvalitu a cenovou dostupnost produktů. Retigo má české majitele, je tak jedním z posledních nezávislých výrobců konvektomatů na světě. Díky finanční stabilitě a technologickému zázemí může společnost flexibilně reagovat na potřeby svých zákazníků. Jedním ze základních předpokladů úspěchu je špičková úroveň prodejních a poprodejních služeb.

PERFECTION IN COOKING

Profesionální přístup, skvělé jídlo, spokojený strávník, to jsou předpoklady úspěchu. Retigo pomáhá profesionálům v gastronomii již více než 25 let.

PRECIZNÍ ZAŘÍZENÍ ZA NEJLEPŠÍ CENU

Vysoká kvalita a užitek v každodenní praxi. Nejlepší cena mezi TOP konvektomaty na trhu.

PRO KAŽDÝ PROVOZ

Malá restaurace nebo velká závodní kuchyně? Retigo konvektomat vždy uspokojí Vaše požadavky. Jsme specialisté na konvektomaty,

ROZUMNÁ VOLBA

Svým zákazníkům radíme, jak vybrat optimální model a neutrácet za výbavu konvektomatu, kterou nevyužijí. Komplexní podpora na cestě ke spokojeným zákazníkům a rychlé návratnosti investice.

ŠPIČKOVÝ SERVIS A ZÁKAZNICKÁ PODPORA

Vaření bez problémů s důrazem na spokojenost vašich strávníků. Servisní pokrytí po celé České republice s expresní dodávkou cenově dostupných náhradních dílů.

Liebherr
Rational
RM Gastro
Winterhalter
Redfox
Retigo

SpolečnostGASTROCENTRUM Moravia s.r.o.
Optiky 4b,
750 02 Přerov

IČ: 077 10 097
DIČ: CZ07710097
č.ú. 115-8599730267/0100 KB Přerov

Spojte se s námi


Všechny kontakty

Copyright (c) 2021 gastrocentrummoravia.cz, design a kód wedipa.com